PETICE ZA VLÁHU V EU - zavlažme i Saharu - ruší to migraci

Vznik POVODNÍ a UMĚLÉHO SUCHA: Umělé hnojení půd - likviduje vododržnost krajiny a podílí se na klimatických změnách - Ničí zásoby podzemních a pevninských pramenitých vod.

PORUŠENA ROVNOVÁHA PŘÍRODY!

image-happy-new-year-2017.jpg

POSPOLITOST - THE CONGREGATION

PERMIZAHRADA PRAHA - KUNRATICKÁ SPOJKA je němým svědkem Dobré vůle.
Postkomunistickým SÖROŠJidášovým satanistům zoufale chybí.
Zprofanovány jsou barvy, z demokracie udělali novodobou diktaturu. Okupaci země běsnícími bezhlavými byrokraty. Z poukazem na to, jakou prestiž získáme ve světě si mezi sebou rozdali banky za jedinou korunu. Další jim padlo do klína podvodem zvaným"Kupónová privatizace"a přerozdělováním "státních peněz". Nové stavební zákony jsou zakonzervováním darované kořisti.

Netuší, jak vrtkavé může být štěstí. Vytrácí se vděk. Rok 1241, kdy národy na východě české republiky se byly schopny semknout a za pomoci energie počasí Ochránkyně Moravy Panny Marie Svatohostýnské s Božím synem Ježíškem v náručí uchránit i českou kotlinu před nájezdy mnohem početnějších barbarských hord z východu, se nemusí opakovat.

Žižkův boj PŘÍRODOU známe ze škol.
DESTRUKCE EU UMĚLÝM SUCHEM
je plíživá !!!AGRESE!!!BITEVNÍ AKT!!!.

P.S. Všimli jste si, že BürOkrad nikdy za nic nemůže? (PromoPro...) Je to jen nastrčená destrukční maškara s obrovskými pravomocemi a nulovou zodpovědností, krčící se za kolektivní vinou.
Jakým právem se má delikvent, který se podílí na kupř. umělém suchu, civilizačních chorobách... v naší drahé vlasti, jako kupř. Český zdravotní ústav... vyjadřovat k tomu, jestli se může tráva a listí vrátit do přírody, jejíž nedílnou součástí byly přes ČTYŘI MILIARDY LET?

Další nádory střemhlav bují.

Krutá perzekuce obyvatelstva:

Plenění agresí útočné války UMĚLÝM suchem. Šelma, krčící se před zahubením oběti

Velmi malý poměr vody na planetě rozhoduje o životě lidstva na Zemi. Tekuté sladké pevninské vody je asi 0,8% z objemu vody na Zemi. Z toho je jí skryto pod povrchem 3000 x více než je obsaženo v řekách a jezerech.

UMĚLÉ SUCHO - plevel bující bezhlavou proradností a organizovaným zneužíváním pravomocí úředních osob

ZMĚŇME TO!!! Je ještě čas?

Uvítáme PETIČNÍ SPOLUPRÁCI

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Zapadni-Evropa-je-ztracena-Vraci-se-doba-temna-kdy-bohate-elity-manipulovaly-s-lidmi-Spisovatel-Olser-prinasi-ohromujici-vycet-jejich-zvrhlosti-jen-za-poslednich-pet-let-468262

Vyhledáváme vodu a nerostné zdroje

kombinovaných senzibilním a satelitním vyhledáváním vody a nerostných surovin. Výsledky jsou přesnější a mnohem levnější než u klasických metod.

Je třetí tisíciletí. Máme k dispozici nejpokrokovější technologie. S obzvláštním potěšením bychom pracovali na znovu zavlažení Sahary.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one